tarafından eklendi tarafından eklendi
Yükleniyor Etkinlikler

JUNIOSHOW Bursa Uluslararası Bebe Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı

Haz 09, 2021 (10:00 AM) - Haz 12, 2021 (6:30 PM)

Bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün marka buluşması olan;

JUNIOSHOW Bursa Uluslararası Bebe Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı,

kuruluşumuz Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD)  işbirliği ile 9 – 12 Haziran 2021’de Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi‘nde düzenlenecektir.

Bebe çocuk konfeksiyonu sektöründe Türkiye’nin üretim üssü Bursa’da düzenlenen Junioshow Fuarı, kalite odaklı üretimi tasarımla birleştirerek  0 – 12 yaş arası “sonbahar – kış” kreasyonundaki 10 binden fazla modeli ziyaretçilere sunmaya hazırlanıyor.  150’e yakın katılım firma ile hazırlanan Fuar, “tek tip özel dekor stantların” yer aldığı 4 ayrı salon ve fuaye alanından oluşan 20 bin m2 kapalı alanda gerçekleşecek.

Bebek ve Çocuk Hazır Giyim Sektörünün Kalbi “JUNIOSHOW” ile Bursa’da atıyor.

Yılda iki kez düzenlenen Junioshow fuarının 2021 yılının ilk buluşması, 9 – 12 Haziran 2021 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ortak organizasyonu ile düzenlenen JUNIOSHOW Bursa Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı, Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İş adamları Derneği (BEKSİAD) iş birliğinde gerçekleşiyor.

Katılımcı firmanın özel dekor stantlarla bebek ve çocuk konfeksiyonu için Sonbahar & Kış konseptli kreasyonlarını tanıtacağı fuar, katılımcılarına ve ziyaretçilerine hem tasarım hem yenilik odaklı uluslararası bir platform sunacak.

“Bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün Bursa’dan Dünyaya Açılımı” olan Ur-Ge Projesi kapsamında T.C. Ticaret Bakanlığı desteğiyle BTSO organizasyonu ve Tüyap yurtdışı ofislerinin etkili çalışmaları ile yurtdışından farklı coğrafyalardan davetli iş insanları ile katılımcı firmalarımızın kurdukları iş bağlantıları sektöre büyük katkı sağlıyor.

Üretimdeki gücünü kıtaların ötesine taşıyan Bursa, bebe ve çocuk giyiminde de dünyaya model olmak için yoluna emin adımlarla devam ediyor.

*FUARDA PARAKENDE SATIŞ YOKTUR. FUAR SADECE PROFESYONEL ZİYARETÇİLERE AÇIKTIR.

0 – 12 yaş arası bebe ve çocuk hazır giyim sektöründe Sonbahar-Kış dönemi modasının en son trendlerinin sergileneceği JUNIOSHOW 4 gün boyunca;

  • TOPTANCILAR,
  • ZİNCİR MAĞAZALARI SATIN ALMA YETKİLİLERİ,
  • MAĞAZA – MARKET SAHİPLERİ,
  • PERAKENDE MAĞAZA SAHİPLERİ,
  • İHRACAT YAPAN DIŞ TİCARET FİRMALARININ YÖNETİCİLERİ,
  • BAYİLİK ALMAK İSTEYEN GİRİŞİMCİLER (FRANCHISING)DESTEKLEYENLER

E-DAVETİYE

Share This Event

  • Bu etkinlik geçti.

Detaylar

Başlangıç:
9/Haziran |10:00 am UTC+3
Bitiş:
12/Haziran |6:30 pm UTC+3
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , , , , , , ,
View Etkinlik Website

Mekan

Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
63J9+5H Osmangazi, Bursa
Bursa, 16250 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
+902242115082
View Mekan Website

Organizatör

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş
Telefon:
0 224 211 50 81 – 89
View Organizatör Website
Başa dön