tarafından eklendi tarafından eklendi
Yükleniyor Etkinlikler

18.Uluslararası İstanbul İplik Fuarı

Haz 22, 2021 (9:30 AM) - Haz 26, 2021 (6:00 PM)

DOĞADAN İLHAM ALAN CESUR RENKLER İSTANBUL İPLİK FUARI’NDA

2021 yılının, mandalina kırmızısı, canlı turuncu, magenta moru, deniz yeşili, jet rüzgarı gibi trend renkleri  tekstil ürünlerine doğa esintilerini taşıyacak. 2022 yılına damgasını vuracak renkler Uluslararası İstanbul İplik Fuarı’nda sektör profesyonelleri için görücüye çıkacak.

EKOLOJİK ÇÖZÜMLER
Tekstil ve hazır giyim alanında vazgeçilmez bir sektör haline gelen geri dönüşüm alanında ekolojik çözümler sunan iplik üreticileri bu fuarda buluşacak. Üretim süreçlerindeki çevresel etkileri azaltmak, doğaya atıldığında oluşacak sorunları engellemek, tükenen petrolden daha uzun süre yararlanabilmek gibi nedenlerle tekstil atıklarının tekrar üretim sürecine sokulması ile elde edilen doğa dostu iplikleri geniş ürün yelpazesi ile bir araya getiren fuar hem doğanın hem de tekstil üreticilerinin yanında olacak.

İPLİK SEKTÖRÜ BİR ARAYA GELMEYE HAZIRLANIYOR
Fuar, Örme, dokuma kumaş, triko, ev tekstili ve çorap üreticilerine, farklı ürünleri ve yeni renkleri keşfetme imkanı sunarken aynı zamanda üretim maliyetlerini düşürmek isteyen üreticilere fiyat avantajları sağlayacak.
İplik sektörünün en önemli liderlerinin, organik, teknolojik ve geri dönüşümlü, iyi kalite ürünlerinin sunulacağı fuar,  iplik sanayisindeki yeni uygulamaları profesyonellere tek çatı altında birleştirecek. En yenilikçi ve en kaliteli ipliklerin sergilendiği Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, tekstil üreticilerinin moda renklere ve dokulara uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlayacak.

2021 yılında 18.kez sektör devlerini bir araya getirecek Uluslararası İstanbul İplik Fuarı  22-26 Haziran 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde.

Share This Event

  • Bu etkinlik geçti.

Detaylar

Başlangıç:
22/Haziran |9:30 am UTC+3
Bitiş:
26/Haziran |6:00 pm UTC+3
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , ,
View Etkinlik Website

Mekan

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
2JGF+JM Büyükçekmece, İstanbul
İstanbul, 34500 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
+902128671100
View Mekan Website

Organizatör

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
info@tuyap.com.tr
View Organizatör Website
Başa dön